חזרה לשירותים מתקדמים


מדריך קצר של בניית אתרים מקצועי!

כל מי שרוצה לבצע בניית אתרים בצורה נכונה, צריך לדעת איך לגשת אל המשימה. לפני הכל עליו להגדיר היטב מה ברצונו להשיג בפעולה של בניית אתרים ולאן הוא שואף לחתור. מה יצא מהאתר שלו? לאיזה רף הוא שואף להגיע? מה ירויח העסק שלו כתוצאה ישירה של בניית אתרים והאם זה יספק לו עוד קהל יעדים?
על כל השאלות ועל עוד הרבה אחרות, חייבים לענות לפני שעושים בניית אתרים. 
על בניית אתרים נכונה, ועל איפה עושים זאת - במאמר שלפנינו. 

סוגים שונים של בניית אתרים 

חשוב לחלק את האתרים השונים למספר סוגים כדי להגדיר את האתר המבוקש:
  1. אתר תדמיתי - כל מטרתו ליצור לעסק תדמית נכונה עם תכונות המיוחסות לו. 
  2. אתר מסחרי - מטרתו לפתח תהליכי מסחר בעסק, קניה, מכירה, שיווק ועוד. 
  3. אתר מותג - מטרתו להציב את המוצר ולמתג אותו במקום הנכון בסדר העדיפויות של קהל היעד. בשלב זה אין לו מטרה למכור אלא ליצור מודעות מותג כלפי הלקוחות. 

עיצוב האתר

כאשר בוחרים סוג של אתר, גם העיצוב צריך להיות בהתאם לכך. לא דומה אתר תדמיתי לאתר מסחרי ושניהם צריכים להיות מעוצבים בצורה שונה. מסיבה זו יש לבחון היטב את ההגדרה לפני שמתחילים ורק אז ללכת על כיוון מסוים של בניית אתרים. 
העיצוב עצמו צריך להעשות בצורה מושכלת ומקדמת, חשוב שתהיה נראות טובה לאתר. גולשים רבים עושים זאת במהירות רבה מאד, ואם לא נתפוס בהרף עין את עינו של הגולש, הוא כבר מזמן לא יהיה שם. 
מה שבאמת יגרום לו לעצור ולהביט פנימה, יהיה רק אם האתר יהיה מעוצב בצורה מושכת ומרתקת במיוחד. 

חברת webix

Webix היא הכתובת המועדפת עבור כל מי שחשוב לו לבנות לעצמו אתר מקצועי. כאן יודעים את כל הסודות של בניית אתרים ומבינים איך זה צריך להראות. אנשי מקצוע מיומנים יושבים עם כל לקוח ובונים עבורו תכנית עבודה. כאן יחליטו בדיוק איך יראה האתר שלו, מה יהיה בו ומה הוא יציע לקהל. 
חושבים על webix? נראה לכם כדאי? בואו לגלות עולם משתלם ואפילו חינם!