חזרה לשירותים מתקדמים


עיצוב אתר אינטרנט, לא מה שחשבת!

כאשר אתם חושבים על לפתוח לעצמכם אתר אינטרנט לעסק שלכם או לכל דבר אחר העולה על רוחכם, כיצד אתם מדמיינים אותו? מה החזון שלכם?לאיזה קהל יעד אתם רוצים לכוון?
מה מטרת האתר בעינכם? עיצוב אתר אינטרנט הוא דבר בסיסי ומהותי שדרכו אנו מעבירים מסרים באופן מודע ותת מודע לקהל לקוחותינו.

חשוב לשבת עם עצמו לפני שאנו בונים אתר  ולחשוב מה אנו רוצים שיהיה באתר, מלבד התוכן, חשוב מאוד העיצוב.  איזה אלמנטים עיצובים הייתם רוצים שיהיו באתר שלכם? באיזה מלל הייתם רוצים להשתמש, אילו תמונות שווה לכם לשים בכדי למשוך את קהל היעד שאליו אתם מכוונים?

כיצד בעצם מעצבים אתר אינטרנט בצורה הכי יעילה וטובה?

אצלנו ב webix  אנו נקשיב לכל חלומותיכם ושאיפותיכם בעניין מטרת האתר שאתם רוצים להקים לעצמכם ונעזור לכם להשיג את מטרותיכם בצורה הטובה ביותר, בבניית האתר באופן חזותי. חשוב מאוד לתת למי שמבין להתעסק בעיצוב אתר האינטרנט שלכם. הרי עד שהשקעתם זמן מחשבה ורצון להקים אתר אינטרנט משלכם, הייתם וודאי רוצים שהאתר יממש את מטרתו ומטרתכם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. שיהיו הרבה כניסות לאתר מדי יום ביומו ושתרשם התלהבות מהאופן שבו הוא מעוצב ומנוהל. 

עיצוב האתר החזותי משדר הרבה לקהל לקוחותינו, אנו כחברה נבטיח שכאשר יכנסו לאתר האינטרנט שלכם הוא ימשוך את העין והלב כך שלא יוכלו להתעלם מהתוכן שבו. אנו נקפיד על כל פרט מהגדול ביותר ועד לקטן. נייחס חשיבות רבה לכל דבר שתרצו, עד כדי רמת דיוק בפרטים הכי קטנים שיכולים להיות. בצבעים בצורות בתמונות. נעצב את האתר באהבה רבה כך שמצד אחד יהיה יעיל, נוח ויפה מבחינה מקצועית ועיצובית ומצד שני יענה על כל דרישותיכם וחלומותיכם. אין סיכוי שאצלנו לא תהיו מרוצים!

אז קדימה היכנסו עוד היום ל webix.co.il ובחרו לעצמכם את סוג האתר שתרצו לבנות, חישבו על כל פרט ופרט בפן העיצובי וספרו לנו כיצד אתם מדמיינים שהאתר יראה. אנחנו נספק חוות דעת מקצועית וכמובן את הפן המעשי בעיצוב האתר .