חזרה לשירותים מתקדמים


עיצוב אתרים

העולם המודרני הוא עולם וירטואלי ונמצא באינטרנט וברשתות החברתיות. האינטרנט מוצף באתרים מאתרים שונים, הרבה מהם לא מקצועיים או שנבנו כלאחר יד. אם אתה רוצה לבלוט, שישימו לב אליך ויכירו אותך, אינך יכול להסתפק רק בבניית אתר, אתה חייב לחשוב היטב גם על עיצוב האתר. עיצוב אתרים עיצוב האתר שלך בצורה מקצועית יתרום לעסק שלך. אתר שאינו מעוצב לא יזמין אליו לקוחות פוטנציאליים, ואלה יברחו ממנו תוך מספר שניות. לעומת זאת, אם תעצב את אתרך בצורה מקצועית ומרהיבה, תוכל להשיג לקוחות פוטנציאליים שיישארו יותר זמן באתרך, יתרשמו, ייהנו ויקרא בו.

אני אעצב

בעלי אתרים רבים מעצבים בכוחות עצמם את אתריהם, אלא שברוב המקרים העיצוב נראה לא מקצועי, לא איכותי, מיושן ולא מזמין. בעל עסק המעוניין לחשיפה חייב לעצב את אתרו באופן מקצועי, מקצועני ונכון, בצורה שתגדיל את החשיפה של לקוחות פוטנציאליים לאתר.

למי לפנות?

כל חברה לבניית אתרים המכבדת את עצמה מעסיקה גם גרפיקאים מוסמכים ומקצועיים שיעצבו את האתר המושלם ביותר בעבורך. בעיצוב האתר מובאים בחשבון הפרמטרים האלה בשיתוף מלא של בעל האתר: דרישות הלקוח תקציב הלקוח מטרת האתר קהל היעד שאמור להיחשף לאתר למשל, אתר להשכרה ומכירה של דירות יעוצב באופן שונה מאתר של רואה חשבון שהוא אינפורמטיבי יותר ויהיו בו פחות תמונות. אתר שלd.j ייראה אחרת מאתר של חברת בנייה וכן הלאה. כל אתר לפי הצרכים שלו וקהל היעד שלו.

כמה זה עולה לנו?

בנייה ועיצוב של אתרים הם דבר מובן מאליו בימינו, במיוחד כשמדובר על אתרים לעסקים. לכן גם העלויות לבניית האתר ולעיצובו הן סבירות והגיוניות, הכול בהתאם לדרישות הלקוח, למטרות האתר ולקהל היעד שלו. עיצוב אתר שידרוש מצגות, תמונות, פלאש וכיו"ב יעלה מן הסתם יותר מעיצוב אתר תדמיתי פשוט המכיל בעיקר מידע תוכני ופחות תמונות.