חזרה לשירותים מתקדמים


ניהול קמפיינים בגוגל

יש לך אתר, עיצבת אותו בצורה מקצועית שתמשוך אליו לקוחות פוטנציאליים. עכשיו נשאר לך לשווק את האתר ולפרסמו בגוגל.

מדוע לפרסם בגוגל?

גוגל הוא מנוע החיפוש האינטרנטי הגדול בעולם, וככזה כל מה שמועלה לרשת ומתעדכן אחת לתקופה נמצא גם בגוגל. אלא מאי? שכדי שהעסק שלך יבלוט יותר מעסקים אחרים, אתה חייב לנהל קמפיין בגוגל, קמפיין פרסומי שיקבע בעבורך את מספר החשיפות שהאתר שלך יקבל בגוגל ואת מיקומו. אתר שלא מתעדכן או לא מנהל קמפיין פרסומי בגוגל, סביר להניח שגוגל "ישכח" אותו ויציב אותו במקומות לא ריאליים בחיפוש.

ניהול קמפיינים בגוגל

בניהול קמפיינים פרסומיים בגוגל מובאים בחשבון כמה פרמטרים, בהם מטרות האתר, קהל היעד שלו וכמובן התקציב העומד לרשותנו. מערכת פרסום המודעות של גוגל, Google Adwords היא הדרך המהירה, היעילה והקלה ביותר כיום לפרסם את העסק שלך באינטרנט. בגוגל אדוורדס אתה שולט במספר החשיפות של המודעה שלך, ואתה מקבל מעקב מדויק של ההוצאות. הקלקה על מילות מפתח שאתה קובע מראש מעלה מודעות פרסומת הרלוונטיות לחיפוש שבוצע ואתה משלם על כל הקלקה בפועל על מודעת הפרסום שלך. נוסף על כך, אתה שולט גם במועדים שבהם תופיע המודעה שלך, ויכול לשנות אותם בכל רגע נתון. אתה כול להחליט, למשל, שהמודעה תופיע בשעות הבורק בלבד, ואפ תראה שההיענות קטנה מדיי ואין מספיק הקלקות, תוכל לשנות את המועד לערב או לכל זמן אחר, שבו הגלישה באינטרנט רבה יותר.

מי ינהל את הקמפיין?

רצוי לבחור במומחה פרסום ושיווק, אדם שתפקידו להבין את ההתנהלות האינטרנטית, והוא יוכל לעזור לך לנהל את הקמפיין בגוגל. האינטרנט משתנה בכל רגע נתון, ומנהל קמפיין בגוגל מחויב להישאר עם היד על הדופק ולהיות ער לשינויים ולעדכונים התקופתיים בגוגל, ולפעול בהתאם כדי להגיע לתוצאות מיטביות. ניהול נכון של הקמפיין בהתאם להתפתחויות ולשינויים יביא לך לקוחות פוטנציאליים, יספק לך חשיפה מרבית ויצעיד את האתר שלך קדימה תרתי משמע.