חזרה לשירותים מתקדמים


עיצוב דפי נחיתה

דף נחיתה הוא דף שהגולש מגיע אליו לאחר שלחץ על באנר מסוים. דף הנחיתה הוא מעין מיני סייט, דף בודד המפרסם את העסק. זה אינו אתר שלם המתעדכן מפעם לפעם אלא דף אינטרנט פרסומי שנועד למשוך לקוחות בפרק זמן קצר. לכן מה שחשוב בדף הנחיתה הוא העיצוב שלו. עמוד פרסומת אינטרנטי חייב למשוך גולשים ולקוחות. הגולשים שיגיעו לדף הנחיתה יגלשו בו שניות מעטות ולכן על הדף למשוך תשומת לב, לעניין, לסקרן, להפתיע.

עיצוב דפי נחיתה

עיצוב דף הנחיתה שלך בצורה מקצועית יתרום לעסק שלך, הגולשים יופתעו ממנו, יתרשמו לטובה ויפנו אליך כלקוחות פוטנציאליים. עמוד הפרסומת שלך כשמו כן הוא, נועד לפרסם אותך ולהציג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר לזמן החשיפה הקצר ביותר. השווה זאת לפרסומת ברדיו: פרסומת המשודרת ברדיו חייבת להיות תמציתית, חדה, ברורה, קולעת למטה, מעניינת ומסקרנת, שאם לא כן המאזין ידלג עליה. כך גם דף הנחיתה שלך: עליו להיות תמציתי, ברור, חד, מגרה ומרהיב בצורה שתמשוך את הלקוח הפוטנציאלי בפרק זמן קצר ביותר.

מה הבעיה? אני יכול לעצב

מי שמפרסם דף נחיתה עלול לחשוב שהוא בעצמו יכול גם לעצב אותו בהרבה מקרים עיצוב דפי נחיתה שנעשה על ידי בעל העסק, נראה לא מקצועי, לא איכותי, מיושן ולא מזמין. בעל עסק המעוניין לחשיפה ממושכת יותר של גולשים לדף הפרסומי שלו חייב לעצב את הדף באופן מקצועי, מקצועני ונכון, בצורה שתגרה את הגולשים ותמשוך אותם.

כמה זה עולה לנו?

בנייה ועיצוב של דפי נחיתה הם דבר מובן מאליו בימינו, במיוחד כשמדובר על אתרים לעסקים. לכן גם העלויות לבניית הדף ולעיצובו הן סבירות והגיוניות, הכול בהתאם לדרישות הלקוח, למטרות הדף ולקהל היעד שלו.